Americký retro štýl kovová jedálenská stolička, módne vysoké zadné kabíny, pohovka

Americký retro štýl kovová jedálenská stolička, módne vysoké zadné kabíny, pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H105 cm ● Rozmery stolov: Dlhé stoly: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D53 x W46 x H80 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stôl Chrome Ridge je dodávaný s vopred zmontovanou základňou, takže stačí iba pripojenie vrchnej časti. Uvedená cena zahŕňa horné aj základné a vrchné možnosti je možné zvoliť pomocou rôznych rozbaľovacích ponúk. Možnosti zahŕňajú škálu farieb dreva, povrchových úprav a veľkostí, takže určite bude niečo, čo vyhovuje vašim požiadavkám. Tento stôl môžeme tiež dodať s doskami Werzalit v rôznych veľkostiach okrúhlych a štvorcových rozmerov a širokej palete vzorov. Vezmite prosím na vedomie, že na rozdiel od našich štandardných topov existuje minimálna výška objednávky pre Werzalit a mierne dlhšia dodacia lehota. Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na obchodnú kanceláriu.

15129836391886

Robustný a ťažký stôl má 41 cm okrúhlu základňu vhodnú pre okrúhle alebo štvorcové vrcholy s priemerom alebo dĺžkou 68 cm. Elegantný chrómovaný povrch je veľmi štýlový a moderný, zatiaľ čo dizajn s jedným podstavcom umožňuje dostatok miesta na nohy, ak sa používa s jedálenskými alebo vaňovými stoličkami.

15129836405381

Stôl Chrome Ridge, ktorý sa často vybral so zavesenými stoličkami z našej kaviarne alebo reštaurácie, vyzerá skvele s podobnými súčasnými výrobkami. Zoberme si stoličku Chrome Rio so sedadlom potiahnutým umelou kožou alebo stoličku Boston s lešteným dreveným sedákom. Chrome Ridge vyzerá skvele s akýmkoľvek farebným povrchom, ale vyzerá obzvlášť moderne v našom ľahkom dubovom prevedení.


Dvojica:Drevený konferenčný stolík a lehátko Ďalšie:Komerčné reštaurácie s rozkladacou pohovkou a jedálenským stolom

Vyšetrovanie