Barový stôl a stánok s vysokým chrbtom

Barový stôl a stánok s vysokým chrbtom

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H105 cm ● Rozmery stolov: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D60 x W60 x H72 cm ● Rozmery a farby môžu byť vyrobené na mieru.

Podrobnosti o produkte

Elegantná s moderným svetlom, pohovka Mellow Čalúnená je skutočne ohromujúci kúsok, vďaka ktorému vynikne každé nastavenie. Plne čalúnené pohodlným penovým sedadlom s pamäťou, vyznačujúcim sa nylonovou šnúrou, ktorá sa pripevňuje k gombíkom na sedadle a je možné ju upraviť tak, aby upravovala všívanie sedadla. Nylonový kábel drží na svojom mieste drážky v základni a samosvorné svorky vačky. Základňa a tlačidlá sú vyrobené z prírodného javora. K dispozícii v rôznych látkach čalúnených. Tento produkt je držiteľom certifikátu Greengaurd.


15215123544663


Ich pútavý moderný dizajn využíva kvalitné materiály a demonštruje odborné remeslo so silnými, čistými líniami. Od jednoduchého, elegantného malého okrúhleho obočného stola až po pohodlné, moderné stoličky Mitt Lounge, sú ich výtvory štýlové, univerzálne a výrazné.


Dvojica:Nábytok do kaviarne Zákazková kabína Pohovka Ďalšie:Klasická kožená kabína pohovka a stôl

Vyšetrovanie