Klasická kožená kabína pohovka a stôl

Klasická kožená kabína pohovka a stôl

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H100 cm ● Rozmery stolov: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D45 x W45 x H80 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Nekomplikované línie a nadčasový štýl týchto obľúbených stolov sú inšpirované slávnym nábytkom v štýle American Shaker a firmou obľúbenou v reštauráciách, krčmách a kaviarňach. Tabuľky Shaker sú k dispozícii v troch farbách dreva a v rade najvyšších veľkostí vrátane štvorcových, obdĺžnikových a okrúhlych veľkostí. Pomocou ponuky nižšie vyberte najvyššiu veľkosť a farbu.

Silné stoly v reštaurácii

2

Stoly Shaker sa dodávajú ako štandard v povrchovej úprave z masívneho dreva a sú často vyberané ako stoly v reštaurácii kvôli ich nerušenej miestnosti pre nohy kvôli rohovým stolom, ktoré sú oproti centrálnemu alebo dvojitému podstavcu. Dizajn so štyrmi nohami poskytuje vynikajúcu stabilitu aj pri najväčšej maximálnej veľkosti 150 cm x 80 cm, čo z tohto robí jeden z našich najväčších obdĺžnikových stolov v ponuke. Masívna drevená konštrukcia vytvára kvalitné jedálenské stoly vhodné do každého interiéru, od luxusných miest až po útulné tradičné reštaurácie a klasické jedlá v krčmách. Určite vytvoria vyhlásenie na akomkoľvek mieste.

Stoly a stoličky pre reštaurácie

3

Tabuľky Shaker sú často vybrané z našich stoličiek Abbruzzo z kože, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách. Vyzerajú skvele aj so všetkými stoličkami z našej sekcie stoličiek vrátane dizajnov v Bostone a Washingtone. Kombinácia tabúľ Shaker s ktorýmkoľvek z našich sedení v reštaurácii dáva zákazníkom veľmi pohodlný kulinársky zážitok a vyzerá skvele v akomkoľvek štýle miestnosti.Dvojica:Barový stôl a stánok s vysokým chrbtom Ďalšie:Spoločenská stolička z dreva a stoličky a pohovka

Vyšetrovanie