Moderný nábytok do kaviarne Drevený jedálenský stôl Pohovka

Moderný nábytok do kaviarne Drevený jedálenský stôl Pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Rozkladacia pohovka: D127 x W75 x H75 cm Pohovka: D80 x W75 x H75 cm ● Rozmery stola: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D45 x W45 x H80 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Obdĺžnikový posúvací stôl je k dispozícii s rôznymi rozmermi obdĺžnikových stolových dosiek v povrchovej úprave dýhy alebo masívneho dreva. K dispozícii sú tri štandardné farby dreva: tmavý dub, vlašský orech a svetlý dub. Obdĺžnikový posúvací stôl je k dispozícii aj v štvorcovej verzii, ak si prajete kombinovať veľkosti podľa rôznych veľkostí skupín zákazníkov.

15158332593410

Táto konkrétna rolovacia základňa má ozdobné centrum, ktoré niektorí zákazníci uprednostňujú, pretože pokračuje v dekoratívnom štýle nôh cez stredové nosidlá. Ak však dávate prednosť niečomu menej zložitému, ponúkame tiež posuvný stôl s jednoduchým stredom priečneho pruhu. Tento neuveriteľne silný stôl je obľúbeným dizajnom už od 19. storočia a dodáva tradičnému interiéru veľa charakteru. Pretože tabuľka dizajnu zvitkov je vyrobená z ťažkej liatiny, ponúka vynikajúcu stabilitu vo všetkých najvyšších veľkostiach, ktoré ponúkame, a bude poskytovať vynikajúce služby pre nadchádzajúce roky. Obdĺžnikový zvitok môže byť spojený so štvorcovým alebo okrúhlym podstavcom, takže rovnaký dizajn podstavca sa zmestí do najrôznejších veľkostí a tvarov.

Tieto stoly vyzerajú skvele s tradičnými krčmičkami, ako sú stolička Straight Leg Mates Chair alebo Bentwood Fanback. Dobre však fungujú aj pri modernejších sedadlách, ako je napríklad stolička Boston Side, alebo stolička reštaurácie Leather Abbruzzo.


Dvojica:Nábytok Jedálenský stôl područky Ďalšie:Reštaurácia Drevený stôl a stolička Booth Sofa

Vyšetrovanie