Jedálenský stôl a stánky na mieru šitý nábytok

Jedálenský stôl a stánky na mieru šitý nábytok

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H105 cm ● Rozmery stolov: Dlhé stoly: D120 x W60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D45 x W45 x H80 cm ● Rozmery a farby môžu byť vyrobené na mieru.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Rectangular Tudor Table je veľmi tradičný krčmový stôl, ktorý je obľúbený aj ako reštaurácia alebo bar. Tento stôl, ktorý je k dispozícii s rôznymi povrchovými úpravami a veľkosťami dreva, je klasickým rustikálnym krčmovým stolom a vyžaruje pôvab a charakter. Túto tabuľku ponúkame iba v tmavom dubu, pretože tradičný štýl tejto tabuľky je tak vhodný pre najtmavšiu farbu dreva v našej ponuke. Ak hľadáte niečo podobné v svetlejšej farbe dreva, pozrite sa na tabuľu Obdĺžnikový Wellington alebo Shaker Table s pevnou hornou doskou.

15138466919755

Tieto tabuľky môžeme dodať s piatimi rôznymi veľkosťami najvyšších rozmerov, ako je uvedené v rozbaľovacej ponuke pod týmto popisom. Vďaka dekoratívne otočeným nohám a hrubým nosidlám medzi nohami vytvára atraktívny a veľmi silný krčma. Tieto stoly majú rovnaké silné dizajnové vlastnosti ako naše robustné tradičné stoličky a stoličky pre farmy, ktoré sú postavené s ohľadom na silu. Rovnaký silný dizajn a ozdobné sústruženie sa používajú na vretenách, nohách a nosidlách.

15138466924744

Tento stôl sa môže pochváliť takým klasickým dizajnom a vyzerá najlepšie s našimi stoličkami v baroch alebo reštauráciách, ktoré nájdete v sekcii Tradičné stoličky. Obzvlášť sú obľúbené v spojení s kreslami Mates tiež v Dark Oak alebo so stoličkami v štýle Farmhouse, ako sú dizajny Spindleback alebo Fiddleback.


Dvojica:Moderný reštauračný nábytok na mieru kožená a textilná pohovka Ďalšie:Reštaurácia Nábytok Banket pohovka a stolný set

Vyšetrovanie