Nábytok kožená pohovka a jedálenský stôl

Nábytok kožená pohovka a jedálenský stôl

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Rozkladacia pohovka: D130 x W70 x H80 cm Pohovka pre jedného: D70 x W70 x H80 cm ● Rozmery stola: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Liatinový stôl v gotickom štýle je tu uvedený v štvorcovej verzii, ale je tiež k dispozícii v obdĺžnikovej verzii pre mierne väčšie vrchné veľkosti. Štvorcový aj obdĺžnikový podstavec majú rovnakú liatinovú konštrukciu a ohromujúci dekoratívny štýl. Uvedená cena zahŕňa stolovú dosku, ktorú je možné vybrať pomocou rozbaľovacích ponúk nižšie. Tento stôl ponúkame s rôznymi povrchovými úpravami vrátane masívneho tvrdého dreva, dyhy, laminátu a Werzalitu, ktoré sú dodávané v rôznych farbách a veľkostiach. Ak sa chcete dozvedieť viac o topoch a povrchoch, ktoré ponúkame, kliknite na „Stolové dosky“ alebo zavolajte do kancelárie, aby ste sa porozprávali s jedným z našich priateľských obchodných poradcov. Široký výber ponúkaných vrcholov znamená, že určite bude niečo, čo vyhovuje každému štýlu interiéru!

15160008007783

Vďaka ozdobnému a elegantnému vzhľadu gotického stola sú ideálne ako barové alebo kaviarenské stoly a vyzerajú obzvlášť atraktívne v kombinácii s inými klasickými vzormi, ako sú stoličky radu Bentwood, ako napríklad stolička Fanback alebo stoličky koloniálneho typu, ako sú malé stoličky drevená stolica alebo Colebrookedale. Väčšina našich stoličiek môže byť čalúnená v ktorejkoľvek z našich tkanín, ktorá dodáva farbe miestnosti a pekne kontrastuje s čiernou základňou.

15160008011498

15160008044283


Dvojica:Reštaurácia Nábytok Pohovka Stôl z masívneho dreva Ďalšie:Nábytok Jedálenský stôl područky

Vyšetrovanie