Spoločenská stolička z dreva a stoličky a pohovka

Spoločenská stolička z dreva a stoličky a pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H105 cm ● Rozmery stolov: Dlhé stoly: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D47 x W47 x H72 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Majestátnosť Elizabeth Sectional Sofa spočíva v jej luxusných a dekadentných rozmeroch. Sekcia obsahuje jednoramennú pohovku a spojovacie ležadlo, ktoré možno nakonfigurovať ako ľavú alebo pravú pohovku. Tento kus má veľkorysé široké sedadlá, mimoriadne široké lakťové opierky a hlboký chaise maximalizujúci celkovú luxusnosť. Čalúnené v bohatej brazílskej usne s top technológiou priedušných vreciek, vankúše sú výnimočné tým, že si zachovávajú svoj tvar a poskytujú skvelý komfort. Lehátko je podporované elegantnými nízkoprofilovými hliníkovými nohami potiahnutými práškom hliníka s kovovým povrchom, ktoré krásne akcentujú a súčasne vynikajúcou, ale vkusnou prítomnosťou dizajnu Elizabeth. K dispozícii ako orientácia doľava alebo doprava a vo variante teplého šedého alebo snehobieleho koženého poťahu.

15216000844064

Inšpirovaný lofmi v štýle New Yorku a menšími priestormi, Modloft je známy svojimi kvalitnými modernými návrhmi za prijateľné ceny. Modloft je vášnivý pri vytváraní faktora „wow“ pre každý produkt, ktorý navrhne, s využitím súčasných siluiet, sofistikovaných čiar a lesklých povrchových úprav. Ich výrobky sa vyznačujú výraznou príťažlivosťou pre mestá ... ale nebojte sa, Modloft sa nezameriava iba na mestá - ich inteligentné dizajny vylepšujú akýkoľvek moderný domov.


Dvojica:Klasická kožená kabína pohovka a stôl Ďalšie:Lavička Pre Reštaurácia A Cafe Booth Sofa

Vyšetrovanie