Reštaurácia Stravovanie Nábytok Double Sofa

Reštaurácia Stravovanie Nábytok Double Sofa

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Rozkladacia pohovka: D125 x W68 x H87 cm ● Rozmery stola: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličky: D45 x W45 x H80 cm ● Veľkosť a farba môžu byť vyrobené na zákazku.

Podrobnosti o produkte

I Frame Table je k dispozícii, je fantastická hodnota za peniaze a je tu zobrazený v čiernej oceľovej základni, ale môžeme tiež dodať tabuľku štýlu rámu v striebornom prevedení. Uvedená cena zahŕňa stolovú dosku, ktorá je k dispozícii v rôznych veľkostiach a povrchových úpravách z tvrdého alebo dyhovaného dreva, ako aj v troch atraktívnych farbách dreva. Tento vynikajúci výber znamená, že každý interiér má najvyššiu povrchovú úpravu a stoly môžu byť zladené s existujúcim nábytkom alebo interiérovým nábytkom, ktorý máte na svojom mieste. Jednoduchý dizajn podstavca a čierna povrchová úprava nôh robia z tohto stola obľúbenú voľbu v tradičných i súčasných baroch a reštauráciách. Oni sú tiež neuveriteľne populárne v kluboch, pretože majú vzhľad liatiny, ale hmotnosť ocele, takže je oveľa ľahšie sa pohybovať, takže sú oveľa viac univerzálne ako niektoré z našich tradičných liatinové stoly.

15159987931827


Mierne nižšia hmotnosť tejto tabuľky v žiadnom prípade neohrozuje pevnosť a trvanlivosť tejto tabuľky. Vďaka veľmi pevnej konštrukcii so skrutkami po celej dĺžke a odolnej rúrkovej oceli je tento stôl navrhnutý tak, aby vydržal náročné použitie v akomkoľvek prostredí barov, reštaurácií alebo klubov. Konfigurácia základne I Frame základne umožňuje veľmi pohodlné sedenie pre zákazníkov a členov klubu, pretože dizajn nohy ponúka len málo prekážok pre tých, ktorí sú pri stoloch.

1

Kombinácia štvorcového rámu I s tabuľkou so zodpovedajúcou obdĺžnikovou verziou poskytuje väčšiu flexibilitu na sedenie rôzneho počtu zákazníkov, čo vám umožňuje sedieť kdekoľvek medzi dvoma a šiestimi ľuďmi alebo viac, ak sú tabuľky v prípade potreby spojené. Táto základňa je pevná a tuhá a zároveň vyzerá štýlovo a moderne a je ideálnou voľbou pre hospodárne vybavenie interiéru!

15159984077659

Dvojica:RÝCHLE LODE ZADARMO REŠTAURÁCIE BOOTH Ďalšie:Stôl na stoličky a rozkladacie kreslo

Vyšetrovanie