Reštaurácia Nábytok Pohovka Stôl z masívneho dreva

Reštaurácia Nábytok Pohovka Stôl z masívneho dreva

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Rozkladacia pohovka: D130 x W80 x H80 cm Rozkladacia pohovka: D75 x W70 x H80 cm ● Rozmery konferenčného stolíka: Dlhý konferenčný stolík: D120 x W60 x H60 cm Oválny konferenčný stolík: D120 x W60 x H60 cm Štvorcový konferenčný stolík: D60 x W60 x H60 cm Okrúhly konferenčný stolík: φ60 x H60 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Square Bar Table je veľmi obľúbeným tradičným krčmovým stolom vďaka svojmu klasickému dizajnu, trvanlivosti a hodnote za peniaze. Bar Table Table, obľúbený tiež ako reštauračný stôl, je aj naďalej jedným z našich najpredávanejších v sortimente liatinových stolov vďaka svojej nadčasovej príťažlivosti a robustnej konštrukcii. Uvedená cena zahŕňa stolovú dosku a alternatívne vrcholy je možné zvoliť pomocou rozbaľovacích ponúk nižšie, vybrať si z masívneho alebo dyhovaného dreva v tmavom dubu, svetlého dubu a vlašských orechov alebo vrchov Werzalit v rôznych vzoroch, farbách a povrchových úpravách.


15159878047649


Úzke zakončenie rámu poskytuje pohodlné sedenie na každej strane stola a významná hmotnosť stola vďaka liatinovej konštrukcii zaručuje, že ide o jeden z najstabilnejších dizajnov, ktoré sú dnes k dispozícii. Ozdobené nohy dodávajú znaku akýkoľvek interiér, či už je to vidiecka krčma, reštaurácia na vysokej ulici alebo vináreň v centre mesta. Na zložité detaily vytvorené v liatine je zaujímavé pozrieť sa a pridať do každého interiéru toľko osobnosti.

Ako stoly pre bary alebo krčmy sa často vyberajú so stoličkami z našej tradičnej ponuky, ako napríklad stolička Straight Leg Mates alebo koliesko, ktoré sa dodáva v tmavom dube. Sú tiež veľmi populárne ako partner malých drevených stoličiek z našej rady koloniálnych krčmičiek.

15159878068474

Dvojica:Stôl na stoličky a rozkladacie kreslo Ďalšie:Nábytok kožená pohovka a jedálenský stôl

Vyšetrovanie