Reštaurácia Drevený stôl a stolička Booth Sofa

Reštaurácia Drevený stôl a stolička Booth Sofa

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H105 cm ● Rozmery stolov: Dlhé stoly: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm ● Rozmery stoličiek: D40 x W45 x H75 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Uvedená cena zahŕňa základňu stola aj vrchnú časť, takže pomocou rozbaľovacej ponuky nižšie vyberte svoju najvyššiu veľkosť, farbu a povrchovú úpravu. Štandardne ponúkame tri farby woo vrátane tmavého dubu, vlašského orecha a svetlého dubu, ktoré sa dodávajú buď v masívnom tvrdom dreve alebo v dýhe. Tieto tabuľky však môžeme dodať aj s hornou časťou Werzalit alebo Laminate, takže si pozrite celú časť webovej stránky s tabuľkami, aby ste si mohli pozrieť celú ponuku, ktorú ponúkame.

15129831669288

Pyramidový stôl má povrchovú úpravu odolnú voči práškom, ktorá je moderná a štýlová. Základňa je vyrobená z ocele s betónovou hmotnosťou zabudovanou do základne pre neuveriteľnú stabilitu. Vďaka vysokej základni sú tieto stoly ideálne pre akýkoľvek moderný komerčný interiér. Aj keď jeho hladké jednoduché línie umožňujú nízku údržbu a ľahké čistenie stola - a zaisťujú, že stoly vždy vyzerajú čo najlepšie!

15129831672432

Tieto stoly vyzerajú skvele s niektorými z našich moderných stoličiek, ako je napríklad Abbruzzo čalúnené luxusnou kožou, najmä v reštaurácii alebo bare. Ak chcete niečo neobvyklejšie alebo v súčasnej kaviarni alebo bistre, zvážte to, či ich budú sprevádzať stoličky Napoli alebo Bella.


Dvojica:Spoločenská stolička z dreva a stoličky a pohovka Ďalšie:Moderný nábytok do kaviarne Drevený jedálenský stôl Pohovka

Vyšetrovanie