Pohovka Design Reštaurácia Nábytok Booth Sedenie Pohovka

Pohovka Design Reštaurácia Nábytok Booth Sedenie Pohovka

K dispozícii v štandardných tvaroch: jednoduché, dvojité, dvojité, dvojité, nástenné lavice, rohový tvar L, 1/2 kruh, 3/4 kruh Kombinácia čalúneného materiálu na sedadle a operadle Vonkajšie operadlo je štandardne nedokončené. Platí to pre: stenovú lavicu, tvar L, kruh 1/2 a kruh 3/4. Na jednolôžkových a dvojlôžkových kabínach je vonkajšia časť chrbta úplne dokončená. Voliteľné: nožná opierka z nehrdzavejúcej ocele alebo drevená plošina. Nakonfigurujte položku na určovanie cien

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Brány boli potešené, že spolu s materiálom Creative Creative vytvorili útulné a intímne reštaurácie na medzinárodnom letisku v Aucklande. Slávnostný list pre Blue Marble Lane pozostával z sily a odolnosti, ktorá vydržala obrovské množstvo pešej premávky, ktorú vidí, ako aj z vytvorenia autentického kulinárskeho zážitku.


Brány pracovali na prispôsobení každej položky nábytku tak, aby vytvorili rozmarný priestor, ktorý sa cíti ako dovolenka, predtým ako zákazník dokonca vstúpi do lietadla. Reštaurácia sa podobá tradičnej talianskej pouličnej scéne s črepníkovými rastlinami, rustikálnymi dláždenými podlahami a teplým, bohatým prostredím s nábytkom.


Kreslá Cleo boli upravené špeciálnym zložením škvrny, ktorá bola zladená s farbou farby, čím sa zrno dreva nechalo exponované. Vrcholy kaktusu boli úplne prispôsobené, tvrdá marmoleum bola strojovo narezaná na trojuholníky a ručne zlepená s ohromujúcou mosadznou hranou. Táto pozornosť venovaná detailom a premyslenej personalizácii je to, čo robí z Blue Marble Lane zážitok, na ktorý si budú večere pamätať.


Dvojica:Gauč na sedenie pre použitie v reštaurácii Ďalšie:Reštaurácia Stoličky Čína Nábytok Booth Sitting Shenzhen Hotelový nábytok

Vyšetrovanie