Nábytok do kaviarne Zákazková kabína Pohovka

Nábytok do kaviarne Zákazková kabína Pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery kabín: Dvojité kabíny: D120 x W65 x H80 cm Jednotlivé kabíny: D60 x W65 x H80 cm ● Rozmery stola: Dlhý stôl: D120 x W60 x H75 cm Štvorcový stôl: D60 x W60 x H75 cm Okrúhly stôl: φ60 x H75 cm ● Rozmery stoličky: D53 x W46 x H80 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Jednoduchý dizajn olympijského stola je teraz k dispozícii v pravouhlej aj vo verzii s jedným podstavcom. Elegantný dizajn podstavca poskytuje dostatok priestoru pre nohy a je to štýl, ktorý je rovnako efektívny v modernom alebo tradičnom prostredí. Čierna oceľová základňa je mimoriadne odolná a odolná, čo z nej robí skvelú voľbu pre poprsie reštaurácie, krčmy a kluby, zatiaľ čo široký výber špičkových povrchových úprav a farieb bude dobre fungovať s akoukoľvek farebnou schémou interiéru. Hladké línie nie sú len esteticky príjemné, ale poskytujú aj jednoduché čistenie a poskytujú maximálny priestor na to, aby sa stoličky, ktoré sa nepoužívajú, tlačili pod stôl.


15130493684295

Tieto stoly sa často vyberajú tak, aby sprevádzali verziu s jedným podstavcom, takže je možné ponúknuť kombináciu štvorcových, okrúhlych a obdĺžnikových sedadiel. Tento všestranný stôl je ideálny na stolovanie alebo na pitie a je možné ho dodať s veľkými alebo malými obdĺžnikovými doskami, aby sa doňho zmestili.


Dvojica:Reštaurácia Drevený stôl a stolička Booth Sofa Ďalšie:Barový stôl a stánok s vysokým chrbtom

Vyšetrovanie