Čajový stôl a rozkladacia pohovka

Čajový stôl a rozkladacia pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Dvojitá pohovka: D123 x W67 x H90 cm ● Rozmery stola: Oválne Tabuľka: D120 x W60 x H60 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Podrobnosti o produkte

Posaďte sa a užívajte si, pretože Limbo Chaise objíma a obaluje vaše telo ako oblak. Ležadlo bez pevnej konštrukcie sa hrá s objemom a farbami, aby poskytovalo zábavné a mladistvé riešenie vášho usporiadania života. Ľahký, vzdušný a plyšový, chaise prináša domov živú atmosféru, ktorá zjemní akýkoľvek dizajn. Nechajte za sebou normu a bavte sa s nábytkom.

15228074538882

Spoločnosť Pianca už 65 rokov vyrába moderný nábytok zo svojej základne v severnom Taliansku. V nadväznosti na storočnú tradíciu v oblasti výroby nábytku zahŕňajú ich výrobky kvalitný remeselnícky a demokratický dizajn a sú šetrné k životnému prostrediu, využívajú recyklované a netoxické materiály, drevo z lesov certifikovaných FSC a solárnu energiu vo výrobe. Od hladkých, valcovitých a minimalistických doge 7 Unit Dresser po mäkké, luxusné postele Piumotto Bed sú ich talianske vzory elegantné a luxusné.


Dvojica:Americký retro štýl kovová jedálenská stolička, módne vysoké zadné kabíny, pohovka Ďalšie:Komerčné reštaurácie s rozkladacou pohovkou a jedálenským stolom

Vyšetrovanie