Drevený stôl a pohovka

Drevený stôl a pohovka

Veľkosť produktu: ● Rozmery pohovky: Trojlôžková pohovka: D160 x W65 x H78 cm Rozkladacia pohovka: D120 x W65 x H78 cm Samostatná pohovka: D65 x W65 x H78 cm ● Konferenčný stolík Rozmery: Dlhý konferenčný stolík: D120 x W60 x H60 cm Oválny Konferenčný stolík: D120 x W60 x H60 cm Štvorcový konferenčný stolík: D60 x W60 x H60 cm Okrúhly konferenčný stolík: φ60 x H60 cm ● Veľkosť a farbu je možné vyrobiť na mieru.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Pohovka Diva 2.5-Seater je kompaktná pohovka s veľkorysým sedadlom. Rozkladacia pohovka. Jej šikmé čiary sa spájajú do plynulých kriviek, čo Divovi dodáva priateľský a príjemný vzhľad, zatiaľ čo jeho tenká základňa poskytuje priehľadnosť. Výsledkom je jemný kontrast kvetných kriviek. Diva je doma v každom interiéri.

Už viac ako 125 rokov vyrába popredná značka luxusného nábytku Artifort nábytok najvyššej kvality na osi umenia a pohodlia. Vysokokvalitné prírodné materiály v spojení so skúsenými remeselníkmi dávajú Artifortu osobitý plyšový, ale elegantný dizajn. Ideálne pre domácnosť aj kanceláriu. Artifort ponúka celý rad umelo navrhnutých stoličiek, pohoviek, konferenčných stolíkov a koncových stolov.


Dvojica:RÝCHLE LODE ZADARMO REŠTAURÁCIE BOOTH Ďalšie:Čajový stôl a rozkladacia pohovka

Vyšetrovanie