5 hviezdičkový moderný jednoduchý hotelový nábytok

5 hviezdičkový moderný jednoduchý hotelový nábytok

Môžeme zmluvné hotely, reštauračné projekty, všetok nábytok, viac ako 15 rokov skúseností v oblasti výroby nábytku, silný profesionálny technický tím.

Podrobnosti o produkte

Táto spálňa sa často používa ako melamín alebo laminát (protipožiarne) alebo náter v našom nábytku.

Zvyčajné základné dosky používajú MDF, preglejky a masívne drevo.

Mnohí zákazníci majú ako hotelový nábytok, hotelový štandard 3-5 hviezdičkové hotely, expresné hotely, lacné hotely, hotely, apartmány a vily.

HT02 (1)

HT02 (2)

HT02 (3)

HT02 (4)

Materiály produktu:

Drevená doska: Laminovaná doska je v súlade s národnou normou E1 alebo E2, ukončená hrúbkou dýhy 0,6 mm. Laminát, preglejka, lak, MDF a HDF. Drevená dyha s doplnkovými doplnkami ako popol, čierny orech, dub, teak atď.),

Masívne drevo: Manchurianský popol, gumové drevo, teak, čierne santalové drevo, čerešňa, buk, biely dub, čierny orech, topol, borovica, breza atď. Pri spracovaní s prísnym sušením je obsah vody v skutočnom dreve 8%

Materiál plus: Materiál: polyesterové vlákno, bavlna, zmes bavlny, chinlonový samet, 3M nepriepustná handrička, s retardérom proti ohňu a retardérom plameňa. Koža: PU, PVC, pravá koža s retardérom horenia a spomaľovaním horenia.

O NÁS

1

Shen zhen Ouguanxuan Nábytok Co, Ltd sa špecializuje na výskum, výrobu a predaj vysoko kvalitných nábytku v oblasti stravovania. Vďaka 10-ročnému úsiliu získala spoločnosť Ouguanxuan vedúce postavenie v oblasti komerčného nábytku po celom svete. Naša továreň sa nachádza v priemyselnej zóne Xikeng Shenzhen, obklopený scénické hory. Sme blízko k medzinárodnému prístavu - Yantian Port. Trvá to len 5 minút jazdy do najväčšieho logistického centra v logistickom centre Shenzhen - Danzhutou.

"Bývanie úprimného a rýchleho riešenia" je náš konzistentný princíp. Vynaložíme maximálne úsilie na splnenie požiadaviek našich zákazníkov a poskytujeme pre našich klientov vynikajúce služby po predaji.

FAQ

1. Ako môžem vám dôverovať?

Naša spoločnosť má všetky dovozné a vývozné licencie, spoločnosť RMB a USD Acccount.

2. Môžeme najprv odobrať vzorku?

Určite vám môžeme ponúknuť vzorky, aby ste mohli najskôr skontrolovať kvalitu, ale príslušné náklady a zásielky budú na vaše náklady.

3. Ako môžem byť spokojní s kvalitou môjho produktu?

Pošleme fotku alebo video vo vysokom rozlíšení, aby ste sa mohli pred načítaním dozvedieť o záruke kvality.

4 . Koľko podrobností by som vám mal dať za to, čo chcem?

Potrebujeme materiál, množstvo, veľkosť, farby a iné špeciálne požiadavky.

Dvojica:Hotelový nábytok Zľava Hotelový nábytok Ďalšie:Hotelový nábytok Dodávatelia Drevené spálne

Vyšetrovanie