Zľava Talianska moderná hotelová stolička

Zľava Talianska moderná hotelová stolička

Zľava Talianska moderná hotelová stolička Nábytok, stoličky môžu byť použité v mnohých palce ako: reštaurácia, doma, cafteria, klub, bar.

Podrobnosti o produkte

Zľava talianska moderná hotelová stolička

101 (1)

101 (2)

101 (3)

101 (4)

Celý proces pre spoluprácu s nami

1) Najprv uveďte podrobnosti o potrebných produktoch, ktoré Vám ponúkame.

2) Ak je cena prijateľná a klient potrebuje vzorku, poskytneme Proforma faktúru, aby klient zabezpečil platbu za vzorku.

3) Ak klient schválí vzorku a požaduje hromadnú výrobu na objednávku, poskytneme Proforma faktúru pre klienta a my zabezpečíme, aby sme vyrobili naraz, keď získame 30% vklad.

4) Po rozsiahlej masívnej objednávke môže klient (alebo špicatá osoba) prísť a skontrolovať nábytok. Alebo Po odoslaní tovaru pošleme fotografie všetkého tovaru, balenia, podrobnosti a kópie B / L pre klienta. Zabezpečíme prepravu a poskytneme originál B / L, keď klient zaplatí zostatok.


Ak ste spokojní s moderným hotelovým nábytkom Drevená kožená čalúnnická reštaurácia stolová stolička vyrobená v Číne, vitajte kúpiť kvalitný a módny nábytok s nami. Sme jedným z profesionálnych a skúsených výrobcov a dodávateľov, a na zákazku služby a veľkoobchodné služby sú tiež ponúkané.

Dvojica:Výrobcovia hotelového nábytku Ďalšie:Upscale Hotelový nábytok Drevený hotel Spálňa

Vyšetrovanie