Hotelový nábytok na predaj

Hotelový nábytok na predaj

Shenzhen továreň 5 hviezdy Moderný jednoduchý dizajn Drevený spálňový nábytok dodávateľ pre Etiópia Wyndham Hotel Prezidentské Suites.Welcome to nás kontaktujte!

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Viac ako 15 rokov skúseností s vlastným hotelovým nábytkom.

Kvalitný materiál je jediná vec, ktorú prijmeme vo výrobe, dokončujeme vynikajúcim spracovaním a prísnou kontrolou pred odoslaním. Kompletné s extrémne štandardným balením na export pre bezpečnú a dlhú cestu výrobkov. )

zobrazenie produktu

restaurant-1-w640h480

HT01 (2)

HT01 (3)

O nás

Shen zhen Ouguanxuan Nábytok Co, Ltd sa špecializuje na výskum, výrobu a predaj vysoko kvalitných nábytku v oblasti stravovania. Vďaka 10-ročnému úsiliu získala spoločnosť Ouguanxuan vedúce postavenie v oblasti komerčného nábytku po celom svete. Naša továreň sa nachádza v priemyselnej zóne Xikeng Shenzhen, obklopený scénické hory. Sme blízko k medzinárodnému prístavu - Yantian Port. Trvá to len 5 minút jazdy do najväčšieho logistického centra v logistickom centre Shenzhen - Danzhutou.

"Bývanie úprimného a rýchleho riešenia" je náš konzistentný princíp. Vynaložíme maximálne úsilie na splnenie požiadaviek našich zákazníkov a poskytujeme pre našich klientov vynikajúce služby po predaji.


Dvojica:5 hviezdičkový moderný jednoduchý hotelový nábytok Ďalšie:nie

Vyšetrovanie