Hotelový nábytok Dodávatelia Drevené spálne

Hotelový nábytok Dodávatelia Drevené spálne

Hotelový nábytok Dodávatelia Drevená spálňa Set sa zaoberáme ponukou najlepšej zbierky spálňového nábytku v hoteli. Vyrába sa z dreva najvyššej triedy v súlade so stanovenými priemyselnými normami. Ponúkaný izbový nábytok je známy svojimi funkciami, ako je kompaktný dizajn, hladká povrchová úprava, ...

Podrobnosti o produkte

Hotelový nábytok Dodávatelia Drevené spálne

Zaoberáme sa ponukou najlepšej zbierky hotelového spálňového nábytku. Vyrába sa z dreva najvyššej triedy v súlade so stanovenými priemyselnými normami. Ponúkaný izbový nábytok je známy svojimi vlastnosťami, ako je kompaktný dizajn, hladká povrchová úprava, robustná konštrukcia a odolnosť. Naši vážení klienti môžu využiť nábytok od nás v rôznych prevedeniach, veľkostiach a tvaroch. Máme štandardizované návrhy pre hotely, penzióny, strediská, farmy a bungalovy.

0601 (1)

0601 (6)

0601 (5)0601 (3)

0601 (7)

Shenzhen Oguanxuan NÁBYTOK CO, LTD

je profesionálny hotelový nábytok dodávateľ so sídlom v meste Shenzhen v provincii Guangdong.

Počas našich 15 rokov vývoja sme úspešne spolupracovali s veľkými hotelovými značkami vrátane HILTON, HOLIDAY INN, GRAND HYATT, RAMADA, CROWNE PLAZA atď. Z čoho bol vyvinutý striktný pracovný postup, ktorý sa prísne riadil citáciou, komunikáciou návrhu konceptu, príprava kreslenia diela, odber vzoriek a vyhodnotení, zlepšovanie vzoriek, hromadná výroba, kontrola výrobného procesu a kontrola pred odoslaním.

1

2 (1)

2 (3)

Máme prvotriednu schopnosť v oblasti navrhovania, výroby a marketingu hotelového nábytku a hotelového nábytku, ktorý zahŕňa drevený nábytok, drevené dvere, pohovky, stoličky, reštauračný nábytok, vilový nábytok, klubový nábytok a podobný nábytok atď.


Dvojica:5 hviezdičkový moderný jednoduchý hotelový nábytok Ďalšie:Moderný jednoduchý hotelový spálňový nábytok na predaj

Vyšetrovanie