Kaviareň lavica retro Club stôl a kožené kabíny pohovka

- Sep 20, 2019-

Založená v roku 2003, SHENZHEN OUGUANXUAN nábytok CO., LTD. je popredný Obchod s kaviarňou a reštauračné nábytok výrobcu podniku. Máme viac ako 16 rokov skúseností v tejto oblasti. A my sme boli slúžil tisíce zákazníkov po celom svete. Sme poctený slúžiť tisíce zákazníkov po celom svete, poskytuje stôl a pohovka skupiny. Retro klubový stôl a kožené kabíny pohovka je najlepší názov produktu medzi nimi.


Retro klubový stôl a kožené kabíny pohovka je navrhnutá s použitím vynikajúcej kvality materiálu a pokročilých technológií, pod prísnym dohľadom našich profesionálov. To je široko používaný v kaviarni a reštauračné nábytku a s jeho veľký výkon a vysokú kvalitu. Je navrhnutý tak, aby spĺňali odvetvové kritérium. Predstavujeme tento produkt v rôznych prevedeniach a veľkostiach, ktoré spĺňajú požiadavky patrónov. Stelesňuje vlastnosti, ako je vysoká hustota penové čalúnené v koži alebo tkaniny, ťažká tvrdé drevo, vystužené lepené rohovými blokmi, a. Vzhľadom k vysokej hustote penové čalúnené v koži alebo tkaniny a,. Ponúkaný retro klubový stôl a kožené kabíny sedačka je vyrobená vysoko skúsenými odborníkmi v priestoroch našich predajcov. To prešlo. Z našich plne vybavených strojov môžeme vyrábať retro klubový stôl a kožené kabíny pohovka na vaše presné špecifikácie. Predaj tohto produktu je zaručená: záruka, údržba života! Ak budeme mať zmluvy o refundácii, budete zodpovední za prepravné poplatky za spiatočnú dopravu. Zostatok vám bude vrátený späť po prijatí tovaru. Je k dispozícii v https://www.toprestaurantfurniture.com/contact-us.


SHENZHEN OUGUANXUAN nábytok je dobre vybavený, aby spĺňali rýchlo obrat čas a meniace sa nároky našich zákazníkov. Na SHENZHEN OUGUANXUAN nábytok, spokojnosť zákazníkov a profesionálne služby, ako aj konkurencieschopné ceny sú pre nás veľmi dôležité, šťastný zákazník je to, čo sa snažíme dosiahnuť. Naša dobrá služba udržuje našich pravidelných zákazníkov vracia viac. Stojíme tým, že odpovedáme na všetky vaše otázky.


Dvojica:Crafting luxus prostredníctvom detailov Ďalšie:Komerčné jedálenský stôl s Banquette pohovka