Crafting luxus prostredníctvom detailov

- Oct 24, 2019-

S luxusom do nových výšok, Churchill podľa Izzard Design zahŕňa silu drobných dotykov a jemné detaily. Z ľahkých armatúr na nábytok, nič nebolo prehliadané pri vytváraní tejto skúsenosti. "Chcete skúsenosti povýšiť vás na miesto luxusu" hovorí Paul Izzard.

Odborne remeselnícky Harrows, stolové dosky sú jedným z konkrétnych funkcií, ktoré sú nápadné pozrieť sa na a ponúkajú hmatateľný prvok pre zákazníkov skúsenosti. Harrows pracoval s obstarávacie špecialisti vyhlásenie ID koordinovať Izzard Design vízie, ktorá zahŕňala kombináciu stolových dosiek z rôznych materiálov, textúr a detailov.


Najprv zachytiť vašu pozornosť sú mozaika mramor kachľové stolové dosky s mosadznými okrajmi. Harrows spolupracoval s miestnymi obkladačov pre povrchy, starostlivo dokončovacie tieto vrcholy ručne s mosadznými lemovanie namontované v súlade s popol clashing. Výsledkom je impozantný, takmer trblietavé ako jeden pohybuje po miestnosti.

1

Dvojica:Čínska spoločnosť pomáha zvyšovať výrobu juhoafrických masiek Ďalšie:Kaviareň lavica retro Club stôl a kožené kabíny pohovka