Sedací nábytok so sedačkou

Sedací nábytok so sedačkou

Náš sortiment pohodlných sedacích sedačiek je miestom, kde sa nachádzajú tesné rohy a kompaktné miestnosti. Elegantné siluety nášho sortimentu vám maximálne využijú malý priestor, ktorý máte k dispozícii, alebo rozdeľte extra miestnosť pre hostí s rozkladacou pohovkou Kota.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Hendry: dvojmiestna pohovka

Náš sortiment pohodlných sedacích sedačiek je miestom, kde sa nachádzajú tesné rohy a kompaktné miestnosti. Elegantné siluety nášho sortimentu vám maximálne využijú malý priestor, ktorý máte k dispozícii, alebo rozdeľte extra miestnosť pre hostí s rozkladacou pohovkou Kota. V luxusnej tkanine alebo koži sú naše malé 2-miestne sedadlá v najlepšom prípade pokryté hodmi a vankúšmi - zapojte sa.

Táto pohovka má dobre čalúnené vankúše, ktoré nielen dávajú ten nebeský potápajúci pocit; tiež prichádzajú v rade doplňujúcich farieb a vzorov, ktoré vám umožnia pridať svoj vlastný moderný twist. V kombinácii s hlbokými, extra širokými sedadlami môžete deň čo deň ľahko vychutnávať pohodlie a štýl.


K dispozícii v 27 farbách

ktorý sa vyznačuje štíhlým profilom a vankúšmi z peria a vláknových sedadiel pre klasický a nadčasový vzhľad.

Časť Habitat bestselling klasická pohovka Chester, dostupná v kožených a tkaninových variantách, v rôznych veľkostiach a farbách a s dubom zafarbenými alebo tmavými farebnými nohami.

11.jpg


FAQ

1. Prečo je naša kvalita vyššia ako ostatné?

Po prvé, veríme, že kvalita je kľúčom k udržaniu dlhého vzťahu, naším cieľom je robiť dlhé obchodné aktivity. A máme vlastný tím QC, od riaditeľa až po technický výkres až po predaj, sú to všetci skúsení odborníci.

2. Poskytnete vzorky?

Áno, môžeme poskytnúť väčšinu vzoriek produktov

3. Kde ste trhy?

Náš nábytok bol vyvezený do mnohých krajín, ako sú Spojené štáty, Amerika, Kanada, Austrália, Francúzsko, Arab, Mexiko, Singapur, Malajzia a tak ďalej.

4. Ako môžem byť spokojní s kvalitou môjho produktu?

Pošleme HD fotografiu alebo video, aby ste sa mohli načítať pred zárukou kvality pred načítaním.


Dvojica:nie Ďalšie:Vonkajšia ratanová reštaurácia Drevo Sofa

Vyšetrovanie