Kaviareň drevený stôl a sofa set

Kaviareň drevený stôl a sofa set

Tabuľka Mnísi je veľká liatinová tabuľka s jednoduchým a jedinečným dizajnom. Elegantný dizajn dáva veľmi dobrý priestor na nohy, čo robí tieto stoly ideálnymi ako puby, kaviarne alebo reštaurácie. Zakrivená časť nohavíc je vyrobená z extrémne pevných odliatkov a veľkorysá šírka nohy na podlahe zaisťuje vynikajúcu stabilitu s maximálnymi rozmermi, ktoré ponúkame. Mnísi stolík sa často zakúpi so stoličkami z kategórie Reštaurácia alebo tradičné stoličky. Stoličky sa dajú vybrať v drevenom prevedení, aby zodpovedali vrcholom stola alebo v čiernom kovovom ráme, ktoré dopĺňajú základňu z liatiny.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tabuľka Mnísi je veľká liatinová tabuľka s jednoduchým a jedinečným dizajnom. Elegantný dizajn dáva veľmi dobrý priestor na nohy, čo robí tieto stoly ideálnymi ako puby, kaviarne alebo reštaurácie. Zakrivená časť nohavíc je vyrobená z extrémne pevných odliatkov a veľkorysá šírka nohy na podlahe zaisťuje vynikajúcu stabilitu s maximálnymi rozmermi, ktoré ponúkame.

Mnísi stolík sa často zakúpi so stoličkami z kategórie Reštaurácia alebo tradičné stoličky. Stoličky sa dajú vybrať v drevenom prevedení, aby zodpovedali vrcholom stola alebo v čiernom kovovom ráme, ktoré dopĺňajú základňu z liatiny.

Pohovka Materiál:

● 1. Konštrukcia pohovky: tvrdé drevo ťažké, spevnené lepenými rohovými blokmi

● 2. Sedací pohovka: Pena s vysokou hustotou čalúnená v koži alebo látke

● 3. Nožka z masívneho dreva

Materiál kávy:

● 1. Stôl: MDF s hrúbkou 4,5 cm s drevenou dyhou ASH

● 2. Stolová noha: Nožná doska z masívneho dreva

● 3. Nastaviteľné nekĺzavé klzné úrovne

FAQ

1.Môžem navrhnúť svoj vlastný obľúbený nábytok?

Samozrejme, nábytok je možné prispôsobiť podľa vašich požiadaviek

2.Kedy ste trhy?

Náš nábytok bol vyvezený do mnohých krajín, ako sú Spojené štáty, Amerika, Kanada, Austrália, Francúzsko, Arab, Mexiko, Singapur, Malajzia a tak ďalej.

3. Ako môžem byť spokojní s kvalitou môjho produktu?

Pošleme HD fotografiu alebo video, aby ste sa mohli načítať pred zárukou kvality pred načítaním.

4. Prečo je naša služba lepšia ako ostatné?


Hot Tags: kaviareň drevený stôl a pohovka set, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, na mieru, vyrobené v Číne
Dvojica:Dizajnér Velvet Chesterfield Pohovka Moderné čalúnenie obývacia izba Pohovka Nábytok Ďalšie:Klasická jednolôžková dvojposteľová koža

Vyšetrovanie

You Might Also Like