Gauč Obývacia izba Sofa

Gauč Obývacia izba Sofa

Názov výrobku / položky TRACK | Kožená pohovka Typ Odnímateľná 2-miestna kožená pohovka Materiály Kožený dizajn Rok 2019

Podrobnosti o produkte

Projekt je založený na myšlienke priblížiť sa k rôznym svetom nášho každodenného života, ako je domáce prostredie a verejný priestor, ktorý kombinuje jednotlivé charakteristiky a potreby v jedinom systémovom koncepte: triezvy a funkčné tvary definujú estetiku a pohodlie produktu prispôsobuje sa viac a viac domácim pracovným priestorom a menej a menej veľkorysým obytným priestorom.

Pinuccio Borgonovo

living-room-sofa

Binárne - Dvojmiestne alebo trojmiestne sedadlo v rade s ušľachtilým a upokojujúcim charakterom. Strihnosť línie je sprevádzaná obrazom ľahkosti, podčiarknutej príslušnou dvojitou nohou, ktorá ho drží vysoko od zeme. nízke operadlo označuje starostlivé štúdium proporcií, ktoré zaručujú výnimočný komfort.

Veľké nadol plnené vankúše, ktoré sa dajú umiestniť podľa želania, zaberajú detský detail vyvýšených švov na obvode lakťových opierok, čím dávajú celému rafinovanému, elegantnému a výraznému dotyku.

›Dvojmiestna pohovka (170x85 cm) alebo trojmiestna (242x85 cm), k dispozícii s kompletne odnímateľnou látkou alebo koženým čalúnením, nohy v matnej povrchovej úprave.


Dvojica:Couch Obývacia izba Nábytok Koža Sofa Ďalšie:Moderná obývacia izba 2 Seater Sofa

Vyšetrovanie