Moderné kaviareň Nábytok Drevené pohovky posedenie

Moderné kaviareň Nábytok Drevené pohovky posedenie

Tabuľka Mnísi je veľká liatinová tabuľka s jednoduchým a jedinečným dizajnom. Elegantný dizajn dáva veľmi dobrý priestor na nohy, čo robí tieto stoly ideálnymi ako puby, kaviarne alebo reštaurácie. Zakrivená časť nohavíc je vyrobená z extrémne pevných odliatkov a veľkorysá šírka nohy na podlahe zaisťuje vynikajúcu stabilitu s maximálnymi rozmermi, ktoré ponúkame. Mnísi stolík sa často zakúpi so stoličkami z kategórie Reštaurácia alebo tradičné stoličky. Stoličky sa dajú vybrať v drevenom prevedení, aby zodpovedali vrcholom stola alebo v čiernom kovovom ráme, ktoré dopĺňajú základňu z liatiny.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tento konkrétny posuvný základ má dekoratívne centrum, ktoré je preferované niektorými zákazníkmi, pretože pokračuje v dekoratívnom štýle nohy v celom stredovom nosítku. Ak však uprednostňujete niečo menej zložité, ponúkame aj posuvný stôl s jednoduchým priečnym bodom. Táto neuveriteľne silná tabuľka je populárny dizajn od 19. storočia a dodáva veľa charakteru akémukoľvek tradičnému interiéru. Vzhľadom k tomu, že dizajnová tabuľka je vyrobená z ťažkej liatiny, ponúka vysokú stabilitu v ktorejkoľvek z najvyšších rozmerov, ktoré ponúkame, a poskytne vynikajúce služby pre nadchádzajúce roky. Obdĺžnikový posúvač môže byť spojený so štvorcovým alebo okrúhlym podstavcom, takže rovnaký dizajn základne dokáže usporiadať veľmi širokú škálu vrchných veľkostí a tvarov.

Tieto tabuľky vyzerajú skvele pri tradičných pubových stoličkách, ako je stolička Straight Leg Mates alebo Bentwood Fanback. Tiež však fungujú dobre s viac súčasnými sedadlami, ako je Boston Side Chair alebo reštaurácia Leather Abbruzzo.

Pohovka Materiál:

● 1. Konštrukcia pohovky: tvrdé drevo ťažké, spevnené lepenými rohovými blokmi

● 2. Sedací pohovka: Pena s vysokou hustotou čalúnená v koži alebo látke

● 3. Nožka z masívneho dreva

Materiál tabuľky:

● 1. Stolová doska: 4,5 cm Ohňovzdorná doska s 2 mm ABS ochranným lemom

● 2. Stolová noha: liatina s čiernym práškovým náterom

● 3. Nastaviteľné nekĺzavé klzné úrovne

Materiál stoličky:

● 1. Rám stoličky: tvrdé tvrdé drevo ASH

● 2. Sedadlo stoličky: Pena s vysokou hustotou, čalúnená kožou alebo textíliou

● 3. Plastové podlahové klzáky

● 4. Mortise a Tenon štýl Konštrukcia s kovovými drevenými skrutkami výstuže


Dvojica:Dizajnér Velvet Chesterfield Pohovka Moderné čalúnenie obývacia izba Pohovka Nábytok Ďalšie:Klasická jednolôžková dvojposteľová koža

Vyšetrovanie