Taliansky farebný stôl z nerezovej ocele

Taliansky farebný stôl z nerezovej ocele

Collezione Mona Nome prodotto / articolo ABSTRAKT MONA | Tavolo quadrato Tipologia Tavolo quadrato in laminato Materiali in laminato Dizajnér Jonathan Lawes Anno Design 2019

Podrobnosti o produkte

Navrhovanie jedinečných návrhov pre elegantné prostredie je charakteristický charakter Diabla: je to z tohto postoja, vždy otvorený experimentovaniu s tvorcami z najrôznejších disciplín, že táto séria vytvorená v spolupráci s britským dizajnérom Jonathanom Lawesom sa rodí. Kreatívne, Lawes študoval konkrétnu grafiku pre stoly Mona Diabla, dva rôzne návrhy založené na charakteristickej geometrickej a farebnej línii jeho návrhov, ktoré aplikoval na poličky stolov monogamba.

27

Jeden z týchto dvoch modelov má prevahu odtieňov červenej a tiež hrá s formami bielej a tmavosivej; druhému dominujú ružové tóny sprevádzané ťahmi modrej, šedej a bielej, ktoré boli prispôsobené tak modelom okrúhlych, ako aj štvorcových formátov, ktorých cieľom je vniesť do prostredia, prostredníctvom zariadenia, dekoratívny prvok grafického charakteru: v zmluvných priestoroch sa tento efekt znásobuje potenciálnym spolužitím rôznych exemplárov, čo vytvára originálnu grafickú krajinu.

28

Séria obsahuje dve verzie s kruhovou poličkou, priemer 70 a 80 cm, plus model v štvorcovom formáte 70 cm na boku.Výška 72 cm umožňuje nastaviť malú jedáleň, neformálny priestor na pitie Niečo alebo kancelárske priestory, ale aj použitie tabuliek na prácu alebo štúdium. Police z fenolového materiálu tiež umožňujú použitie v interiéri aj exteriéri.

28

Dvojica:Okrúhly vysoký stôl so 4-hviezdičkovou základňou Ďalšie:EXTANTNÁ VONKAJŠIA TABUĽKA

Vyšetrovanie