Severské japonské štýl masívneho jedálenského stola

Severské japonské štýl masívneho jedálenského stola

Moderný minimalistický severský japonský štýl masívny jedálenský stôl

Podrobnosti o produkte

Moderný minimalistický severský japonský štýl masívny jedálenský stôl

Štýl: Nordic

Proces: maľovanie

Hrubá hmotnosť výrobku: 5,0 kg

Funkcia: Iné


1

2

5

4

FAQ

1.As továreň alebo obchodná spoločnosť? Kde si? Ako môžem navštíviť?

Sme továreň. Naša továreň nájde v Ganzhou City, Jiangxi, Čína. 45 minút do prístavu Ganzhou Air, 45 minút do železničnej stanice Ganzhou. Budeme vás vyzdvihnúť. Vitajte na nás!

2. Aké druhy položiek môžete vyrobiť?

Špecializujeme sa na výrobu a vývoj mnohých druhov hotelového nábytku. Ako spoľahlivý výrobca hotelového nábytku dodávame nábytok do hotelových spální a jeho bočné variácie ako sú dvere, sedacie súpravy, stoličky, nábytok v lobby, reštaurácia, kancelársky nábytok a posedenie atď.

3.Môžem získať vzorky? Môžete mi pomôcť s vlastným dizajnom? Čo sa týka výberového poplatku a času výberu vzorky?

Istá. Máme profesionálny vývojový tím na navrhovanie nových položiek a urobili OEM a ODM položky pre mnoho zákazníkov. Môžeme sa vyvíjať pre vás podľa vášho nápadu alebo dizajnu výkresu, tiež vám môže dať profesionálne návrhy, aby sa váš produkt lepšie.

Ukážkový čas je asi 7-15 dní. Poplatok za výber vzorky sa účtuje podľa materiálu a veľkosti produktu. Zvyčajne ide o USD100-1000. Zvyčajne však môžeme vrátiť platbu po potvrdení objednávky.

4. Ako vaša továreň robí v oblasti kontroly kvality?

Kvalita je naša kultúra. Vždy kladieme veľký dôraz na kontrolu kvality od surovín po prepravu. Naša továreň získala certifikáty ISO9001, ISO14001 a SGS.


Dvojica:Americký moderný ľahký luxusný jedálenský stôl Ďalšie:Severský minimalistický jedálenský stôl Funkcia Skrinka jedálenský nábytok

Vyšetrovanie